Adalya Holiday ailesi olarak sizler için Muğla iline bağlı Marmaris tatil kenti hakkında bilgi edinmeniz ve sizlere rehberlik etmesi açısından siz değerli misafirlerimize Marmaris'i Tanıtıyoruz.

Muğla'nın Marmaris ilçesi Türkiye'nin güneybatısında bir sahil şehridir. Ege ve Akdeniz'in birleştiği Noktada önemli bir tatil bölgesidir.Marmaris Turizm açısından Türkiye'nin en önemli Turizm bölgelerinden bir tanesidir.Ege de bulunan en büyük tatil yeri olan Marmaris Doğal güzellikleri, uzun sahili,muhteşem manzarası, en güzel plajları ve antik kentleri ile yoğun ilgi gören Marmaris yaz aylarında 500.000'i aşkın yabancı turisti ağırlamaktadır.

Marmaris bölgesinde Bir villa kiraladığınızda yapabileceğiniz bir çok aktivite bulunmaktadır.Su sporları,tarih turu,tekne turları ve doğa gezileri ile marmaris'te birçok aktivite yapabilirsiniz.Dalış turları yapılan marmaris'te sizde bu etkinliklere katılabilir ve tatilinizi keyifli hale getirebilirsiniz.Marmaris konum olarak hava alanına Fethiye dalyan bodrum bölgelerine yakın bir konumda bulunmakta olup ulaşımı kolaydır.

Marmaris'in gezilecek yerler arasında 8 km mesafede bulunan İçmeler bölgesi marmaris'in en popüler turizm bölgesidir. Ve marmarise gittiğinizde mutlaka uğramanız gereken bir yerdir.

Marmaris'te bulunan ve marmaris'in aynası olan marmaris  Kalesi, marmaris'i net bir şekilde tepeden görmekte ve  Harika bir manzaraya sahiptir.Marmaris'in tarihi M.Ö. 3400'lü yıllara dayanmaktadır ve asırlar boyunca başta Karia olmak üzere pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Marmaris'te bir çok antik şehir ve kalıntıları bulunmaktadır.

Sizde Sitemizde Bulunan Marmaris'deki lüks muhafazakar villalarımızdan kiralayabilir ve Adalya holiday Rehberliğinde Marmaris Bölgesini ve çevresini ziyaret edebilirsiniz

KİRALIK VİLLA ZAMANI KİRALIK TATİL VİLLALARI.